02.05.13 & 03.05.13

Terekest!
Kirjutan siis kohe eilsest ja tänasest, kuna eile jõudsin hilja koju ja peaaegu kohe läksin voodisse.
Alustan tänasest. Vene keele õpteja hakkab järjest talumatuks muutuma. Tal on väga imelik loogika ja imelik arusaam asjadest. Sain täna venes elu halvima hinde, aga see on mõttetu, teised hinded seal ju olemas ja need väga head. Täna enam midagi erilist ei teinud. Tegime vallikas fotosessiooni, aga vist ei tulnud ühtegi head pilti. Käisime ajaloo tunnis mööda Pärnut mingit töölehte täitmas.  Laupäev ja pühapäev tahaks kindlalt midgi teha.
Eilne. Eile olin koolis ainult 4 esimest tundi ja siis läksin Tallinna mängule. Mul oli millegi pärast koolis kaasas tiaara, väike õde vist pani või ise kogemata panin kaasa. Igastahes meie klassi poisid olid väga nummikad sellega.
Tallinna poole sõitsime kell 2 vist. Ei mäleta täpselt. Sõit sinna ei olnud nii lõbus kui tagasi tulles. Seal väljakul olles tuli mul ilge jalka isu peale. Oleks tahtnud ka väljakul mängida. Kaks inimest kutsusid isegi tagasi mind:D Tagasi tulles rääkisime juttu ja naersime, Marie nagu alati oli oma teloga netis ja juhtmed kõrvas. Sain ka Tjorven Yoloswaggeriga tuttavaks.  Nii et sõit oli vahva. Koju jõudsime pool 10 ja siis "hakkasin" õppima. See nägi välja nii, et tegin lahti vihiku, vaatasin 5 mini ülesannetele peale ja panin kinni. Peale "õppimist" läksin voodisse, vaatsin telkut ja jäin magama.
Panen päris suure portsu pilte ka ja kui keegi tahab midagi nädalavahetusel teha, siis võtke ühendust:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar